Zweryfikuj konto

Aby zapewnić możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa, wprowadziliśmy funkcję weryfikacji kont (Profil Zweryfikowany). Użytkownicy zweryfikowani nabywają oznaczenie w postaci żółtego emblematu widocznego na stronie profilu i w kanałach aktywności. Aby zweryfikować swoje konto, prosimy o dokonanie wpłaty 10 zł na konto Chrześcijańskiej Randki. Wpłat należy dokonywać z własnego konta bankowego. Imię i nazwisko osoby dokonującej wpłaty musi zgadzać się z imieniem i nazwiskiem podanym w serwisie.

przykladPrzykład konta zweryfikowanego (po lewej).

Pamiętaj – również oszuści mogą wykorzystać system weryfikacji kont, aby uwiarygodnić się w oczach innych osób, jednak dzięki systemowi weryfikacji, oszustwa stają się o wiele trudniejsze. Użytkownicy, co do których pojawiają się podejrzenia o oszustwo, są szczegółowo sprawdzani przez administrację. Pragniemy jednocześnie zapewnić, że serwis Chrześcijańska Randka jest i pozostanie darmowy i dostępny dla każdego.

Jak dokonać weryfikacji?

Aby dokonać weryfikacji należy dokonać wpłaty 10 zł na konto bankowe:
Chrześcijańska Randka
03 2490 1044 0000 4200 5885 4629
W tytule przelewu podaj adres e-mail i/lub nazwę użytkownika. Status „zweryfikowany” zostanie przyznany w ciągu kilku dni od zaksięgowania wpłaty.

Dlaczego warto zweryfikować swoje konto?
Nie posiadam możliwości dokonywania przelewów internetowych. Czy mogę zweryfikować swoje konto?
Bezpieczeństwo danych
Wesprzyj projekt Chrześcijańska Randka!
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁEŚ SWOICH DANYCH?
×

Idź do góry