Zweryfikuj konto – Chrześcijańska Randka

Zweryfikuj konto

Aby zapewnić możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa, wprowadziliśmy funkcję weryfikacji kont (Profil Zweryfikowany). Użytkownicy zweryfikowani nabywają oznaczenie w postaci żółtego emblematu widocznego na stronie profilu i w kanałach aktywności. Aby zweryfikować swoje konto, prosimy o dokonanie wpłaty 10 zł na konto Chrześcijańskiej Randki. Wpłat należy dokonywać z własnego konta bankowego. Imię i nazwisko osoby dokonującej wpłaty musi zgadzać się z imieniem i nazwiskiem podanym w serwisie.

przykladPrzykład konta zweryfikowanego (po lewej).

Pamiętaj – również oszuści mogą wykorzystać system weryfikacji kont, aby uwiarygodnić się w oczach innych osób, jednak dzięki systemowi weryfikacji, oszustwa stają się o wiele trudniejsze. Użytkownicy, co do których pojawiają się podejrzenia o oszustwo, są szczegółowo sprawdzani przez administrację. Pragniemy jednocześnie zapewnić, że serwis Chrześcijańska Randka jest i pozostanie darmowy i dostępny dla każdego.

Jak dokonać weryfikacji?

Aby dokonać weryfikacji należy dokonać wpłaty 10 zł na konto bankowe:
Chrześcijańska Randka
03 2490 1044 0000 4200 5885 4629
W tytule przelewu podaj adres e-mail i nazwę użytkownika.

Status “zweryfikowany” zostanie przyznany w ciągu kilku dni od zaksięgowania wpłaty (niekiedy może to potrwać dłużej – prosimy o cierpliwość). Informacje powiązane z kontem bankowym muszą być zgodne z danymi konta w serwisie Chrześcijańska Randka (imię, nazwisko, miejscowość, e-mail). W przypadku rozbieżności, możesz zostać poproszony o przedstawienie dodatkowych dokumentów.

Dlaczego warto zweryfikować swoje konto?

Serwisy randkowe są częstym celem ataków oszustów. Podając fałszywe dane, starają się wykorzystać zaufanie i manipulować swoimi ofiarami. Unikają ujawniania prawdziwych danych innym użytkownikom i administracji serwisu. Użytkownicy zweryfikowani za pomocą przelewu niewielkiej sumy pieniężnej 10 zł mogą potwierdzić swoją autentyczność i stać się wiarygodnymi dla administratora serwisu. Dzięki temu, otrzymują żółty emblemat na ich profilach oraz w kanałach aktywności jako potwierdzenie ich autentyczności. Opłata weryfikacyjna jest symboliczna i dobrowolna. Zachęcamy do dokonania weryfikacji, która korzystnie wpłynie na bezpieczeństwo użytkowników serwisu.

Nie posiadam możliwości dokonywania przelewów internetowych. Czy mogę zweryfikować swoje konto?

Tak. Wystarczy dokonać przelewu tradycyjnego na kwotę min. 10 zł na konto Chrześcijańskiej Randki:
Chrześcijańska Randka
03 2490 1044 0000 4200 5885 4629
W tytule przelewu prosimy o podanie swojej nazwy użytkownika i/lub adresu e-mail. Osoby dokonujące opłaty na poczcie zostaną dodatkowo poproszone o dostarczenie skanu dowodu osobistego.

Bezpieczeństwo danych

Prywatność i bezpieczeństwo danych użytkowników Chrześcijańskiej Randki jest naszym priorytetem. Pragniemy zapewnić, że dane osobowe podane przez użytkowników wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celu dokonania weryfikacji. Dane te nie są przekazywane żadnym innym podmiotom i nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Więcej informacji o polityce prywatności znajdziecie Państwo w regulaminie serwisu.

Wesprzyj projekt

Serwis Chrześcijańska Randka jest służbą wśród samotnych chrześcijan, projektem non-profit tworzonym z pasji. Drobne wpłaty weryfikacyjne nie pozwalają pokryć kosztów prowadzenia serwisu. Autorzy dokładają z własnej kieszeni, poświęcając swój czas wolny, aby zapewnić ciągłe funkcjonowanie serwisu: rozwiązując problemy techniczne, dokonując bieżących aktualizacji, rozwijając funkcjonalności, zapewniając wsparcie techniczne, itp. Będziemy wdzięczni za wsparcie finansowe projektu. Za każdą sumę serdecznie dziękujemy.

×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁEŚ SWOICH DANYCH?
×

Idź do góry

W przypadku problemów technicznych proszę o założenie wątku naforum